FOTO-FAST

Zakład fotograficzny Grzegorz Łupak

OPOLE
ul. Ściegiennego 7
45-709 Opole
tel. 604-685-169

czynne PN-PT 10:00 do 17:00
SOB - Nieczynne
OZIMEK
ul. Księdza Kałuży 4a
46-040 Ozimek
tel. 604-978-233

czynne PN-PT 09:00 do 16:00
SOB 09:00 do 12:30


email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Formularz kontaktowy

Jeżeli zainteresowała Cię Nasza oferta, to zachęcamy do kontaktu, najlepiej poprzez kontakt telefoniczny 604 978 233 lub poprzez zamieszczony obok formularz kontaktowy.

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania związane z indywidualną ofertą dostosowaną do twoich potrzeb, jak i samą sesją zdjęciową, odpowiemy także czy w danym czasie posiadamy wolny terminy.

Z miłą chęcią spotkamy się z Tobą osobiście, serdecznie zapraszamy do naszych zakładów fotograficznych gdzie będziecie mieli możliwość zobaczenia naszych realizacji filmowych oraz fotoksiążek.

Zanim wypełnisz ankietę mamy tu kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane Nam pytania, prosimy o zapoznanie się, ułatwi nam to kontakt

Na jakim terenie pracujecie?
Pracujemy głównie na terenie opolskim, śląskim i dolnośląski również dalsze wyjazdy nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Czy musimy się spotkać przed ślubem?
Warto się spotkać, my jesteśmy stanowczo na tak udzielimy Wam kilku ważnych rad, oraz miło jest się poznać nawzajem. Lubimy słuchać o miłości dwóch zakochanych osób i wizji przyjęcia ślubnego.

W jakich godzinach pracujecie w dniu ślubu i wesela?
Fotografowanie zaczynamy na przygotowaniach, a kończymy wtedy kiedy sobie tego życzycie. Maksymalnie jesteśmy z Wami do godziny 01:00.

Kiedy najlepiej wykonać sesję plenerową?
Plener ślubny możemy wykonać w dniu ślubu, wtedy na sesje poświęcamy maksymalnie godzinę. Sesję plenerową jednak polecamy wykonać w inny dzień, wtedy możemy zrealizować każdy Wasz pomysł oraz zrobić większą ilość ujęć i porwać w wyjątkowe dla Was miejsce.

Kiedy termin jest zarezerwowany dla nas?
Termin zarezerwowany jest w momencie podpisania umowy i wpłaty zadatku.

Ile trwa przygotowanie zdjęć i filmu ?
Wszystkie terminy zawarte są w umowie. Staramy się rzetelnie z nich wywiązywać. Pod warunkiem że i wy równie sprawnie współpracujecie np. przy wyborze zdjęć- jeśli wybraliście taką opcje.

Czy posiadacie zezwolenie na fotografowanie/videofilmowanie w obiektach sakralnych?
Posiadamy wydane przez Kurię legitymacje umożliwiające fotografowanie w obiektach sakralnych.

Kto wybiera zdjęcia do fotoksiążki?
Zdjęcia do fotoksiążki wybieramy my. Najlepiej wiemy jak ułożyć historię z Waszego dnia tak aby cały materiał wyglądał ciekawie. Ale zawsze dajemy Wam możliwość wglądu do wersji elektronicznej i możliwość poprawy następnie książki trafiają do realizacji.

Czy zawsze pracujecie we dwójkę?
Zwykle pracujemy w dwójkę :) Lecz jeśli chcecie wzbogacić waszą usługę np. o dwóch fotografów lub ujęcia z drona, wtedy pracujemy w większej ekipie.

Jak będziemy się rozliczać ?
Aby nie obciążać Was z góry pełną kwotą proponujemy w pierwszym etapie zaliczkę, następnie w kolejnych etapach odbioru materiału, będziecie mieli możliwość uregulowania należnej kwoty.

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Weryfikacja
wpisz wynik
OPOLE
ul. Ściegiennego 7, 45-709 Opole
tel. 604-685-169

czynne PN-PT 10:00 do 17:00
SOB - Nieczynne

OZIMEK
ul. Księdza Kałuży 4a, 46-040 Ozimek
tel. 604-978-233

czynne PN-PT 09:00 do 16:00
SOB 09:00 do 12:30
FOTO-FAST
Zakład fotograficzny Grzegorz Łupak
fotofast@fotofast.pl Facebook Instagram
2018 Fotofast Wszsytkie prawa zastrzeżone