WASZE DANE SĄ BEZPIECZNE

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych. Wasze dane będą przetwarzane Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r (RODO) na podstawię ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Administratorem danych jest Foto-Fast Zakład Fotogrficzny Grzegorz Łupak z siedzibą w Opolu przy ul.Ściegiennego 7 oraz w Ozimku przy ul. K.Kałuży 4a zwana dalej „Firmą” Zgadzamy się na użycie naszych danych w celu doręczenia informacji handlowej oraz wykorzystania ich w celach marketnigowych oraz promowania firmy waszym wizerunkiem. Zewnętrznie do danych osobowych dostęp mają podmioty- https://www.facebook.com, www.roundcube.com, www.instagram.com, www.fotofast.pl oraz osoby korzystające z usług na wymienionych podmiotach prywatności każdego z tych podmiotów mieści się na ich stronach podanych powyżej.

Przysługuje Wam prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, na zasadach określonych w przepisach RODO.

Firma nie udostępnia danych osobom/ podmiotom trzecim, danę będą przechowywane wyłącznie w formię umowy pisemnej , do momentu zakończenia pełnych formalności związanych z umową lub do momentu prowadzenia roszczenia wynikającego z umowy. Podanie numeru telefonu oraz zgoda na jego przechowywanie, przetwarzanie oraz używanie są dobrowolne.

Wasze dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji lub profilowaniu.

OPOLE
ul. Ściegiennego 7, 45-709 Opole
tel. 604-685-169

czynne PN-PT 10:00 do 17:00
SOB - Nieczynne

OZIMEK
ul. Księdza Kałuży 4a, 46-040 Ozimek
tel. 604-978-233

czynne PN-PT 09:00 do 16:00
SOB 09:00 do 12:30
FOTO-FAST
Zakład fotograficzny Grzegorz Łupak
fotofast@fotofast.pl Facebook Instagram
2018 Fotofast Wszsytkie prawa zastrzeżone